2005 yılında beri hizmet veriyoruz.

İzmir Peyzaj

Peyzaj sektörüne bilinçli ve etkili bir hizmet sunmak, bunları verimli olarak organize etmek ve tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmek adına hizmet veren firmamız, teknolojinin inovatif detayları ile kendini sürekli geliştiriyor. Gelişen teknoloji ve ilerleyen sektörel detaylar yanında kaçırılmaması gereken fırsatları rahatlıkla tercih edebilir ve kendinize ait deneyimleri kullanabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve her türlü özel çalışmayı ön plana çıkarmaya başlayın.

Ayrıntılı, rahat, estetik ve yenilikçi bir çalışma işlemi için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Kişisel sistemler, özverili çalışmalar ve yenilikçi detaylara ilişkin ön plana çıkarılan tüm hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü çözümü ayağınıza kadar getiriyor. 2005 yılında kurulan firmamız, pek çok hizmetin yanında belediyeler dahil oldukça yoğun bir çalışma sunmuştur. Kurumsal firmalardan oldukça yoğun referansımız olduğu için, kendimizi gelişen teknoloji dünyasında daha da ilerletmenin kaygısı içindeyiz. Zirai ilaç, tohum gübre ve tarımsal danışmanlık kısmında şirket kurucumuz Sayın A.S. Köksal, yaklaşık yirmi senelik deneyimiyle sektörün öncülerindendir. Şirketin genel olarak amacı çok iş yapmak değil kaliteli iş yapmakta yatar. Bu doğrultuda zirai ilaç kısmında üreticimizin maksimum şekilde ve sağlıklı ürünler alabilmesi için en kaliteli ilaçlar satılmaktadır. Ayrıca bütün çiftçilerimizin hangi ilacı ne zaman aldığına dair bir sistemimiz vardır. Bu şekilde hangi üretici ne zaman ne almış hangi dozajda atmış hepsini takip etmekteyiz.

 

peyzaj izmirde

Peyzaj Kısmı

Peyzaj kısmında genelde fabrika, site ve villa bahçeleri yapmaktayız. Kaliteli ve geniş bir müşteri portföyümüz vardır. Güven vermek en öncelikli hedefimizdir. Müşterilerimiz bize güvenir ve elimizdeki imkânların hepsini kullanacağımızı bilir. Bu şekilde de Bodrum, Marmaris Fethiye, Didim İzmir, Manisa, Çeşme, Alaçatı, Kemalpaşa’daki kurumsal müşterilerimizle her zaman güven üzerine çalışırız. Her geçen gün firmamız tavsiye üzerine yeni ve kaliteli müşteriler kazanmaktadır. Bizde müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için devamlı kendimizi geliştirmeyi ve yeni makinelerle takviye ederek hızlı servis sunmayı amaç edindik. Şu an için talep yoğunluğundan dolayı da büyümeye devam etmekteyiz.